štvrtok 13. marca 2014

I wanna be everything you need. ♥ 36.

ĎAKUJEM. Neskutočne Vám ďakujem za návštevnosť, komentáre a za to, koľký z vás si prečítali  článok a povzbudili ma. Neviem čo by som bez Vás robila. :*
-Časť je opäť neskoro, áno ja si to uvedomujem.. No veci, ktorými teraz prechádzam sú pre mňa dosť.. uh..zvláštne? :) Proste jeden moment mám pocit, že je všetko v poriadku a potom , že som tam kde na začiatku. No to je jedno, užite si časť a ja sa vážne pokúsim písať rýchlejšie. :)

"On je čo Kim?!"
"Derek bol dlhšiu dobu opäť závislí na rôznych liekoch, drogách a alkohole.. Keď si sa objavila dala si mu šancu zmeniť sa a niečo si v ňom zlomila. Je na odvykačke pod prísnym dohľadom lekárov."
"Ako.. Ako vieš, že to je Derek?! Vyzeral byť predsa normálny, zdraví a.. pane bože.. bude v poriadku?"
"Bude.. ak bude mať silnú motiváciu dostať sa z tadiaľ von."
"Pôjdem za ním. Musím."
"Prosím?! Clar, preboha! Len pred pár hodinami si sa prebrala myslíš, že ťa pustím na nejakú odvykačku za svojím kamarátom?"
"Len ja môžem byť motiváciou. Len kvôli mne bude opäť ten v pohode chalan milujúci život." S tichým hlaso som vydýchla do nemocničnej izby a slabo som privrela viečka čím sa mi po líci spustili drobné slzy.

Harry.
"Stále ti vŕta v hlave, čo?" S plnými ústami sa ku mne posadil Niall a stíšil televíziu, ktorá sa jednoznačne musela ozývať celým Londýnom.
"Je pár kilometrov odo mňa. Prežil som s ňou toľko skvelých chvíľ a teraz? Nedokážem ani len kúpiť kvety a doniesť jej ich do nemocnice a presvedčiť sa či je v poriadku."
"Clarisse je v nemocnici?"
"Uhm. Bol som s Kim."
"To je jej sestra, nie?"
"Hey, tá mladšia. Milé to dievča."
"A taktiež zadané s tvojím kamarátom. Čo si s ňou chcel keď ste sa stretli?"
"To ona zavolala mne. Clar má nejaké problémy preto je v nemocnici."
"A ty stále sedíš na tomto prekliatom gauči a hráš si hry?!"
"Čo?" Nechápavo som na neho pozrel a zablokovaní mobil som si vložil do vačku bundy.
"Jedna z najviac dokonalých žien na celom svete ti darovala srdce v momente keď ty si to začal robiť kvôli manažmentu. Dievča, ktoré sa pohádalo a zabilo svoju kamarátku z dôvodu , že neustále žiarlila a spôsobovala jej peklo, pretože ťa ľúbila. Tá Clarisse Walker, s ktorou si chodil po tom čo Ťa o to už manažment nežiadal. Tá Clarisse, ktorej si zlomil srdce len z dôvodu , že si ju chcel chrániť a tým si ju vystavil nebezpečenstvu. Ona je v nemocnici a ty ako po uši zamilovaný pako tu sedíš na gauči, počúvaš pesničky a hráš sa hry na blbom mobile?!"
"A čo mám akože robiť? Kúpiť drahé kvety a začať jej hovoriť ako ma to mrzí, ako ju milujem a ostatné veci? Akurát tak mi vynadá, rozšklbe kvety a vyhodí ma oknom tam z kadiaľ so prišiel."
"Tak budeš mať vynadane, budeš krvavý od ruží a dolámaní z pádu z okna ale budeš ju konečne vidieť a nebudeš tu sedieť ako kôpka nešťastia!"
"A ty si nezadaný chlapec?" S miernym smiechom v hlase som sa na neho otočil a tým mu venoval vďačný pohľad. Skutočne neviem čo by som robil bez tohto malého Írčana.

Clarisse.
"..Áno mami.. Nie mami.. Cítim sa fajn.. Áno.. Budem si dávať pozor.. Samozrejme.. Uh, asi zajtra ráno ma pustia... Prídem.. Tak príď ty.. Dobre.. Áno!.. Fajn mami, ľúbim Ťa ale končím niekto búcha na dvere, pravdepodobne sestrička.. Áno.. Tiež ťa ľúbim, pá." Unavene som prižmúrila oči a položila som mobil na malý stolík vedľa postele. "Ďalej." Po takmer dvoch minútach som konečne zakričala a tým som svoj zrak upriamila na dvere, ktoré sa pomaly otvárali a v nich sa objavovala kučeravá hlava.
"Smiem ďalej alebo ma odbiješ ako svoju mamu v telefóne?"
"Vstúp prosím, umrem tu inak samotou!" S tichým smiechom som sa podvihla na posteli a oprela som sa o žlto-bielu farbu steny.
"Nevedel som, že čo ti dovoľujú jesť ani , že čo ti je tak som ti kúpil len kvety. Snáď sa nenahneváš." S tým dobre známym úsmevom sa na mňa nervózne pozrel a do rúk mi podal menšiu kyticu kvetov.
"Ďakujem Harry.."
"Nemáš začo, absolútne. Čo ti vlastne je?"
"Eh.. No.. Pamätáš si na to moje ťažšie obdobie?.. Proste som prestala primať normálnu stravu a dodržiavať pitný režim. V "práci" toho bolo na mňa dosť a tým pádom to moje telo nezvládlo."
"Clar.. Nemôžeš svoje telo nechať takto trpieť. Čo by si povedala.., že ťa zoberiem niekam na obed? Hneď ako z tadiaľto vypadneš?"
"Harry... skončili sme.. Pozri povedal si mi pár nie pekných vecí a dosť jasné si mi znázornil, že si ma nemiloval a všetko bola hra. Môžeš byť rád, že som Ťa nechala prejsť dverami."
"Ja viem Clar.. Dovoľ mi to napraviť, vysvetliť ti to.. Nežiadam tak veľa.. len jeden obed a druhú šancu. Len jednu šancu... Nič viac." S prosebným pohľadom sa na mňa zadíval a slabo sa dotkol mojej ruky, ktorú som mala voľne položenú na posteli..

3 komentáre:

 1. Ááááá, musí mu odpustiť! :) A nechať, nech jej všetko povie! :3
  A Nialloško bol taký zlatý, keď mu prehováral do duše :3
  Teším sa, že si dala časť, je fakt super ♥
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Love Xxx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nahahaaaaah :333
  Si dvojča. Talentovaná a časti pridávaš stále menej častejšie ale to nemení nič na tom že máš úžasný talent :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá Clar ma už tak štve! :D
  Ak mu nedá druhu šancu tak ťa zabijem! :D
  Makaj písať pokračovanie!
  Takto to ukončiť ach jaj -,- ako si len mohla?!
  Rýchlo píš ďalšiu časť!!!!!
  *Bella

  OdpovedaťOdstrániť

LED štipce z poštovne zdarma. :)

Myslím, že nie som jediná, ktorá svoje spomienky rada robí večnými vďaka vymoženosti akými sú fotografie. Preto ma veľmi potešila táto sve...