streda 27. júla 2016

Skvelé vecičky, ktoré som si za poslednú dobu poskytla - recenzia obchodu. :)Zdravím všetky milé osoby, ktoré si aj dnešný deň našli čas na môj blog. :)
Pre tento krát sem píšem niečo úplne nové, čo ste doposiaľ na mojom blogu nemali šancu vidieť.
Ide o moju recenziu k určitému internetovému obchodu, na ktorom som si pred nedávnom objednala skvelé vecičky, ktoré by určite zaujali aj Vás!

Predovšetkým by som veľmi rada zmienila názov tejto stránky, mnohý z Vás ju určite poznáte.
Môžete ju nájsť pod názvom postovnezdarma.cz, alebo kliknutím na tento odkaz. :)
Myslím, že ako objednávanie na každej stránke či kupovanie vecí z obchodu má svoje výhody a nevýhody, má ich aj táto stránka. No nie sú tak podstatné, že by Vás to malo odradiť od nakupovania. :)

Rada by som začala s tými výhodami.
Pre mňa, ako študentku je jedna z najväčších výhod cena produktov.
Určite poznáte to, keď nájdete niečo úplne skvelé, do čoho sa na prvý pohľad zamilujete, ale kvôli vysokej cene a vášmu rozpočtu si to nemôžete dovoliť.
Tento internetový obchod ponúka skvelé možnosti kúpi rôznych praktických, dekoračných či ozdobných vecí, za prijateľné ceny a s výhodou poštovného zdarma aj na Slovensko.
Ponúka široký výber produktov jedného druhú v rôznych prevedeniach, čím určite zaujme nejedného z Vás.

Nevýhodou pre mňa je len spôsob platby a doručenie zásielky.
Tým chcem povedať, že ja osobne som našla možnosť platby kartou vo pred, ale viem Vás zato ubezpečiť, že Váš objednaný tovar Vám na isto zašlú na adresu, ktorú ste si zvolili. A ako som spomínala aj doručenie zásielky, ktoré trvá o trošku dlhšie než ste pravdepodobne zvyknutý, ale myslím, že sa niet čo čudovať, keďže je to zasielané z Českej Republiky. Ale myslím, že to nie je až takým veľkým mínusom, veď predsa, kto si počká, ten sa dočká. :)

Ku koncu by som sa s Vami ešte chceli podeliť o pár fotografií výrobkov, ktoré som si zakúpila ja a som s nimi nad mieru spokojná. :)
 Veľmi pekné tetovania, ktoré Vám jednoznačne odporúčam, vodou sa mi zatiaľ nezmyli a pôsobia nádherne!
 K nákupu na tejto stránke sa odhodlal aj priateľ, ktorý neodolal taktickým rukaviciam. :)
 Kvôli tomu, že som fotila počas denného svetla nemáte veľkú možnosť vidieť kvalitu osvetlenia, čo ma veľmi mrzí .. Ale jedná sa o menšiu verziu LED lampičky, ktorá sa dá pripnúť. Ja osobne ju používam počas maľovania, nakoľko celkové osvetlenie v mojej izbe nie je natoľko dobré.. V každom prípade svoj účel spĺňa a som s ňou spokojná.

Myslím, že to je všetko čo by som Vám chcela povedať, pokiaľ Vás zaujala nejaký produkt s tých, ktoré som sem pridala, tak podotýkam, že všetko až na taktické rukavice sa pohybovali do 2€ do 5. Jediné rukavice stále okolo 8 euro. :)
Budem rada ak som Vám touto recenziou dala ako takú chuť si poskytnúť niečo pekné alebo za lacno obdarovať niekoho blízkeho krásnymi darčekmi. :)
Môj osobný názor na tento internetový obchod je veľmi pozitívny a s určitosťou viem, že to nebola posledná objednávka, ktorú som v ňom spravila! :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

LED štipce z poštovne zdarma. :)

Myslím, že nie som jediná, ktorá svoje spomienky rada robí večnými vďaka vymoženosti akými sú fotografie. Preto ma veľmi potešila táto sve...