nedeľa 10. novembra 2013

Moje prvé výročie písania! ;**


Wuéééy!! :3
10.11.2012 o 10:10! :)
Tento dátum si budem pamätať na vždy, pretože práve vtedy som prvý krát chytila v škole pero do ruky s úmyslom začať písať poviedku. Poviem vám, moje začiatky boli ešte horšie než to čo píšem teraz! :D
No aj cez to bolo skvelé, keď som si na prvú stranu napísala "
Rada by som vám povedala ten svoj príbeh. Volám sa Elise  Klinger a je mi 17 rokov. Mám dlhé hnedé vlasy a prenikavé hnedé oči. No jedna vec je na mne zvláštna...." Bol to ten najhorší začiatok aký som mohla dať, no priznám sa že ho do teraz používam. :DD

Moja skvelá Bella mi to vtedy začala cez hodinu čítať a počas písomky z chémie na ktorej som samozrejme nedávala pozor mi ju napísala, zatiaľ čo ja som sa venovala písaniu. V ten istý deň so mnou začala písať aj Bella, za čo som jej vďačná a chcela by som jej popriať všetko najlepšie k nášmu výročiu a aby ešte stále písala svoje American Psycho! :D

Vďaka tomuto dňu som na facebookovu stránku po prvý krát zavesila môj prvý výtvor spojený s One Direction. Poviedka sa volala "Finally Love" a viaceré z vás ju čítali. :) Pokiaľ si kladiete otázku prečo môj prvý výtvor spojený s One Direction, tak je to preto, že pred tým som písala ešte poviedku neobsahujúcu chalanov. :) Bola to čisto fiktívna poviedka spojená s malým kúskom reality. Lenže na túto poviedku mi vtedy prišlo veľa ľudí tak som stránku zrušila. Jednoducho, mala som dvanásť! :D Skutočne som nechcela aby to čítal niekto z rodiny! :D Okey, dosť k tejto poviedke. Za moje začiatky čítanie považujem práve 10.11.2012 je to a niečim magický dátum pretože 10,11,12 ale aj preto,  že práve tento dátum mi zostal v hlave a venujem sa tomuto písaniu až do teraz. :)

Keďže niektoré ste začali čítať až neskoršie príbehy preto vám sem napíšem veci ktoré som písala. :)
1. Finally Love- Elise a Nialler... Príbeh som pridala na moju a Bellinu spoločnú stránku presne 10.11.2012.
2. Fate that changed my life- Sarah a Liam... Príbeh som pridala taktiež na stránku a to 17.11.2012 (P.S prvý príbeh skončil veľmi rýchlo! :DD).
3. Teenage Problems- Emma a Louis.... Príbeh som pridala už na môj prvý blog 4.12.2012 :).
4. Together Until Death- Nattaly a Harry. Príbeh som pridala 31.12.2012 a do teraz mi o ňom poniektoré hovoríte, za čo som vďačná pretože tento príbeh sa mi  z mojej tvorby páči asi najviac. :)
5. Sweet Bad Girl- Tracy a Zayn.. A toto sa na starom blogu prvý krát objavilo 10.2.2013. :3
6. Don´t cry my princess- Alexandra a Niall... 3.4.2013- prvý príbeh ktorý som začala písať aj som dopísala na tomto blogu. :)
7. Listen to your heart- Natasha a Liam... 8.5.2013 :).
8. Memories-Vanessa a Louis... 20.6.2013 a vtedy som mala na blogu len cez 4000 návštev! :D
9. I wanna be everything you need.- Clar a Harry... 1.8.2013 a píšem ho ešte teraz!! :DDD
10. Napísala som aj pekné množstvo jednodieloviek, ktoré sa mi už nechce vymenovávať. :D

Takže, keďže sme na moje výročie na tomto blogu nedali 10 000 návštev, tak som sa rozhodla spočítať všetky moje návštevy, na starom blogu, na stránke a na tomto blogu a vyšlo mi toto neskutočne magické, brutálne číslo z ktorého som tak nenormálne nadšená! :3  Je to niečo okolo 10 581 návštev, nie sú v tom pripočítané návštevy ktoré dáte pri čítaní tohto príspevku ani presne návštevy na starom blogu, pretože sa mi posledné strany nechceli zobraziť. Takže je to približné číslo. :) No aj cez to vám zaň ďakujem! :)

Chcela by som vám toho ešte toľko povedať a preto len v trošku dlhšej skratke. :D
Pamätám si na to ako som začínala, ako som sa to bála všetkým povedať a potom keď to prasklo, som cítila úžasný pocit z toho že to chcelo toľko ľudí čítať. Som rada za každú jednu návštevu, za každý jeden komentár! :) Keď sa spolužiaci dozvedeli že píšem, priznalo sa dosť ľudí že sa tomu venujú, čo som veľmi rada! :) Musela som im dokonca písať jednodielovky pretože ich to bavilo. :D Stále počúvam v škole niektoré pasáže  z mojich príbehov, za čo sa cítim dosť trápne! :D Neverím že už ubehol rok, takmer trištvrte roka som len tajne písala príbehy a pritom žila svoj život. Potom som sa priznala a teraz? Po jedenástich mesiacoch som bola na spisovateľskej besede, ktorá sa zvrtla tak že som namiesto spisovateľa čítala svoje dielo ja? :D Do zajtra by som mala napísať príbeh, ktorý mám odovzdať, vôbec neviem ako sa s ním pohnúť ďalej.. No, to je teraz vedľajšie. :) Ani si neviete predstaviť ako rada som, keď ráno zapnem notebook a vidím koľko ľudí vás tu bolo a po škole je tá návštevnosť ešte vyššia! :) Každý jeden komentár ktorý mi dáte, tak sa snažím na neho odpovedať a snažím sa vám čo najrýchlejšie pridať novú časť. Lenže tie ktoré píšete, viete že je to dosť ťažké. Som v devine, mám len štrnásť rokov! :D Chcem žiť svoj život ale baví ma aj písanie, takže je jednoznačné, že keď píšem a niekto mi zavolá či nejdem von tak ten notebook vypnem a idem. Ale časť sa vám snažím čo najrýchlejšie pridať. Je pravda že novú časť nemám absolútne začatú, možno len prvú vetu a časť tu už dávno mala byť ale k tomuto sa zas pripísali drobné zdravotné problémy ktoré ma dosť vyčerpali a myslím že chápete že si potrebujem oddýchnuť a nie sa non-stop venovať písaniu. Ale som rada že ste chápavé a počkáte si a potom mi dáte nádherný komentár! :) Takže, ku koncu len toľko.. Všetkým vám veľmi pekne ďakujem, či tým ktoré mi to čítate pravidelne a dáte komentár, tým ktoré len čítate alebo všetkým ktorý proste len navštívia tento blog. Pretože.. Nezarába mi to, ani k ničomu nepomáha ale je nádherné vidieť že sa mi niečo konečne darí.. Všetkým vám ďakujem!! :* Ste neskutočne! :) Ľúbim vás!! :** 8 komentárov:

 1. Aj my ťa ľúbime :-* ♥ ♥ ♥
  A ďakujeme, že píšeš, Tvoje poviedky čítam od začiatku vlastne a nemôžem byť viac rada, že sme sa takto našli ;) Dúfam, že dosiahneš ešte kopec úspechov a ešte dlho budeme čítať tieto úžasnosti! ♥
  A že sa my dve ešte stretneme! :)
  Veľmi veľmi ľúbim ♥ xx

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ja vás! :)
   Ja ďakujem viac za to že sme sa tak zvláštnym spôsobom našli a začali sme si to navzájom čítať a nakoniec si písať na facebooku! :) Tiež ti želám veľa úspechov! :)
   Určite! :) Ďakujem!! :)

   Odstrániť
 2. Teenage Problems
  ten príbeh si pamätám. Vtedy, keď si ho písala sme sa spoznali :D
  Som strašne rada, že ťa poznám a že môžem čítať tvoje príbehy :)
  Neprestávaj písať ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :DD ty si to pamätáš?! :OOO
   Tiež som rada že môžem čítať tvoje a spoznali sme sa. :)
   Ani ty! :)

   Odstrániť
 3. Som rada, že píšeš naďalej tie tvoje úžasné príbehy, ktorých sa všetci nevedia dočkať kedy bude už nová časť ako ja cez tú pamätnú chémiu :D Júúúj zlatko! Tak perfektne sme oslávili tento deň, že sme si pozreli Titanic, pri ktorom sme skoro zaspali :D Strašne mám rada tvoj druh písania a dúfam, že sa aj keď po malých krôčkoch dobojuješ niekde strašne ďaleko! :) Veľmi dobre viem ako ťa to baví a preto to využi! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pamätná chémia nemala chybu! :DDD Neskutočne, aj tak sme skončili pri... no však ty vieš ;DDD
   Tiež dúfam že sa dostaneš ďaleko, musíš!! :)

   Odstrániť
 4. Tak všetko naj k výročiu a viac neni čo dodať len nech s timto nikdy neskončiš pretože si važne dobra mam ťa rada

  OdpovedaťOdstrániť

LED štipce z poštovne zdarma. :)

Myslím, že nie som jediná, ktorá svoje spomienky rada robí večnými vďaka vymoženosti akými sú fotografie. Preto ma veľmi potešila táto sve...