streda 29. mája 2013

Listen To Your Heart ;* Sedemnásta časť.

oooooooooooooooooooooooooch! Zbožňujem jeho hlas! zbožňujem jeho! Zbožňujem celú skupinu! a pri tejto Pesničke? Nahrávke? Remixe? To je totálne fuk! jednoducho Orgie! :O :333333 :D Toto! ;33  tisíc krát to počúvam a toľko slín som usporiadala za tie 4 minúty a 24 sekúnd  ako nikdy! :D

"Myslela som si že sme sa dohodli na tom že nechcem stáť vo vzťahu medzi tebou a Danielle."
"Myslím že teraz sme tu len mi dvaja."
"Eéé! Musím ísť do kuchyne, bude to nápadné."
"Ešte chvíľku! Prosím.."
"Nie!" Zo smiechom som mu pustila tričko a jemne som mu prešla po vlasoch ktoré mu následne spravili geniálny účes. Zo zadržaným smiechom som spravila krok do zadu a potom som sa prudko otočila smerom ku kuchyni, no táto možnosť bola opäť nemožná. Liamove ruky sa slabo ovinuli okolo môjho pása s čoho sa mi na ústach opäť vyčaril úsmev.
"Liam! môže nás tu hoci kto nájsť. nezabúdaj, sme na chodbe."
"Tak poďme niekam von."
"Liam! ty hlavne padaj za Danielle, ja idem za babami." s vážnym pohľadom som mu slabo pustila ruku a s malým náznakom úsmevu som sa vrátila do kuchyne v ktorej bola už len Bella, Lea, Sophie a Perrie.
"Pery."
"Pery?" nechápavo som sa zadívala na Bellu ktorá s babami mala určite neuveriteľnú zábavu.
"No.. Myslím že by si si mala utrieť lesk ktorý máš na tvári. Harry by určite nebol rád že niektorý s chalanov siahol na jeho malú sestričku."
"Ja.. to.. asi.. s tých raňajok.."
"Zlatko, Liam nie sú raňajky."
"Ako dlho o tom viete?"
"Odchádzanie od stola  päť minút po tom ako Liam a potom sa desať minút nevracať? Natasha, tu si na detektívke nie v normálnom dome."
"Tak to je perfektné! kto všetko o tom vie?"
"Pokiaľ myslíš či vie o tom Danielle alebo Harry tak sa nemáš čoho báť. u nás je to ako v hrobe."
"Pokiaľ budete v hrobe také ako včera večer pochybujem že sa to tu dlho udrží."
"Nemáš sa čoho báť!"
"Uhm.. Natasha? chceš s Liamom súkromie?"
"Nooo.. nevadilo by mi to."
"Bežte na nákupy. Síce v obchode vás nejaké fanúšičky stretnú nebudú vás k sebe pripisovať. Potom môžete vypadnúť niekam, London Eye, park, lúka, alebo len tak niekde po uličkách. Danielle zbavíte podozrenia pretože budete videný v obchode čo bude na sto percent pár minút po návšteve obchodu všade na internete a nie sú tu až tak šialené fanúšičky aby písali aj správy typu "Už odišli!"."
"A vám by to nevadilo?"
"Natasha, Liama poznáme už pár rokov, poniektorý pár mesiacov/dní ale pri žiadnom dievčati sme ho nevideli tak šťastného. Odchádzal s Londýna do Holmes Chapel totálne unavený, smutný a s nervami v koncoch a vrátil sa sem s tak neuveriteľnou energiou! a včera v tom bare? keby vidíš ten jeho pohľad na teba keď si sa postavila pri stôl a potom jeho zničení keď si odišla."
"Stop! chápem že tento vzduch vám nerobí dobre." zo smiechom som ich zastavila a prešla som do obývačky ktorá bola prázdna ale televízia išla stále. S úsmevom na perách som sa rozvalila na gauč a nemo som sa počúvala pesničku  na hudobnej stanici v ktorej bežal nejaký klip. Jemne som klepkala s nohou na gauč a zo zatvorenými očami som si predstavovala prácu modelky. Niečie vlasy ma slabo pošteklili na tvári s čoho sa moje srdce neuveriteľne rozbúchalo a pomaly som otvorila oči. Nádherné veľké hnedé oči mi opäť spôsobili miernu zástavu srdca a jeho neodolateľná vôňa sa rozšírila po celom mojom tele. 

"Blázniš?! Ktokoľvek sem môže vôjsť!"
"To je síce pravda ale? nevadí mi to."
"čo tebe vadí? chystáš sa niekam?"
"Chystáme sa niekam. Nemám síce nič proti, ale skutočne chceš ísť v pyžame?"
"Mi niekam ideme?"
"na nákupy?"
"Kravy!" zo smiechom som zakričala na celý dom a prudko som sa postavila s gauča. Po nájdený vhodných šiat na nákupy ktoré spočívali s bielych legín s čiernymi bodkami, bieleho voľného trička a čiernych topánok na platforme. (Bella! Platforma! :DDDD)

"Mňa skutočne nebaví toto behanie po obchodoch kvôli nejakej hre!"
"Chceš tu hru ukončiť?"
"Nerob kraviny a ber tie tašky!"
"Vieš že ju ukončím rád."
"Liam Payne, pokiaľ neprestaneš byť nadržaný zabúdaj na to že s tebou nastúpim do auta!"
"Si neskutočne sexy keď sa hneváš."
"A ty budeš neskutočne sexy keď sa budem skláňať nad tvojím polomŕtvym telom!"
"Pokiaľ ťa budem môcť pobozkať rád sa zahrám ma polomŕtveho."
"Liam!" s naštvaným hlasom a zo smiechom som ho buchla do ramena. Po pár minútach náskoku som otvorila kufor do ktorého som sa posadila a čakala som na jeho lenivé telo ktoré nieslo desiatky tašiek.
"Nevadilo by mi keby si mi pomohla."
"Myslela som si že nechceš aby som sa ničila."
"To máš pravdu. čo by si povedala na dovolenku?"
"Liam, ja neviem. som na seba príšerne naštvaná už len za to že si začínam vzťah zo zadaným chalanom a nie ešte aby som s tebou išla na dovolenku. budem vyzerať ako totálna chudera."
"Blázonko, si dokonalé dievča s ktorým by som si prial vzťah bez toho aby to všetci rozoberali. Pokiaľ na teba hocikto ukáže alebo ti povie niečo zlé ublížim mu! nebudeš chudera, si moja a to je hlavné."
"Tvoja spolu s ďalším dievčaťom ktoré ťa teraz čaká doma a ja sa jej bojím pozrieť do očí."
"Rozídem sa s ňou, spravím čokoľvek aby si bola šťastná."
"Chceš aby som bola šťastná?"
"Viac ako čokoľvek na svete."
"Nerozíď sa s ňou, nie teraz."
"Natasha.."
"Liam, prosím."
"Nedokážem sa pozerať na to ako trpíš kvôli môjmu vzťahu s Danielle v ktorom sme už len kvôli fanúšikom."
"Presne, si v ňom kvôli fanúšikom. myslí na nich!"
"žil som bez kamarátov, len s rodinou pretože nikdy sa so mnou nechcel nikto rozprávať. Neprišli na moje narodeniny a dievčatá ma využívali len aby zo mňa mali srandu a dostali sa do partie. Nemal som vôbec žiadnych fanúšikov a pozri kam so to dotiahol? Mám štyroch najlepších kamarátov, a ľudí ktorým na mne skutočne záleží bez toho aby využívali moju slávu. Nikoho netrápilo s kým chodím, čo robím a kde som. pokiaľ to nevie nikto pochopiť teraz nie je to môj problém. Fanúšikovia sú a budú ale TY si ten človek ktoré pri sebe chcem mať bez toho aby mi záležalo na tom čo si myslia druhý."
"Liam.. ja.. prepáč.."
"Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Milujem ťa, rozumieš? môžem do vykričať celému svetu pokiaľ chceš!"
"Myslím že by si to mal povedať najskôr Danielle."
"Nerozmýšľaj už nad Danielle! vidíš ju tu? teraz sme tu len mi dvaja."
"a stovky ľudí ktorý sa na nás pozerajú pretože sedíme v kufri auta a ja revem."
"to pretože si nádherná."
"ľúbim ťa Liam.." tichým hlasom som šepla a jemne som si zaborila hlavu do jeho bundy ktorá tak neskutočne voňala.. 6 komentárov:

 1. awww ♥ to je také sladké... neskús im to prekaziť!! :) lebo si ťa nájdem! :) a už nech sa dajú dokopy :3 ♥ xx krásne ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. :333333 nuf :D ty musis pridat este jednu :D som na tomto pribehu zavisla *_* nastupiste-platforma :D P.S. ked som citala ze si sadla do kufra ci co to no tak som myslela kufor na veci :D a ja ze to preco by si sadala do kufra na oblecenie v nakupnom centre??? -,- :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super časť vinikajúca časť konečne nejaka vesela časť

  OdpovedaťOdstrániť
 4. normalne nemam slov :O je to nieco uzasne a dokonale a pekne! :3 len tak dalej nic nepokasli :D Chiara

  OdpovedaťOdstrániť
 5. už máš 4 komentáre a s mojim 5 :D takže šup sem ďalšiu časť!!!! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Na to je len jeno slovo :D FAJNOVEEEEE :D sup sup dalsiu :D

  OdpovedaťOdstrániť

LED štipce z poštovne zdarma. :)

Myslím, že nie som jediná, ktorá svoje spomienky rada robí večnými vďaka vymoženosti akými sú fotografie. Preto ma veľmi potešila táto sve...